Strona 1 z 1

Skup katalizatorow - gdzie w Kołobrzegu?

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 12:59
przez grax
Jak w temacie. Jest gdzies w Kolobrzegu skup katalizatorow?

PostNapisane: piątek, 3 lis 2006, 19:39
przez stefan
niestety niema

PostNapisane: piątek, 3 lis 2006, 20:00
przez EKG
Na giełdzie w Poznaniu chyba najbliżej. Kiedyś nieżle płacili, teraz chyba trochę mniej.

PostNapisane: poniedziałek, 27 lis 2006, 02:31
przez pr0zacRS2
Ja jak kupowałem strumienice na allegro to koleś sam przypucował do mnie zebym mu sprzedał swoje katalizatory i nawet dobrze chciał zapłacić ale ja i tak miałem już wyprute i niestety nie poszło :( a z tego co pamiętam za te katalizatory chciał zapłacić więcej niż ja za te strumienice :)Szukaj na necie u tych co sprzedają strumienice albo tłumiki.

PostNapisane: poniedziałek, 27 lis 2006, 07:52
przez ewe
KIedyś to był świetny biznes, teraz nie ma katalizatorów , więc i kupujących nie ma ,czasem jeżdzi jeden taki co pół roku roku po sklepach mot. i skupuje. Więc może tam można popytać .
Ceny juz tez nie te , ale z 40 dyszki można dostać ,jak nie wypalony