Strona 1 z 1

Kto wierzy w życie pozagrobowe?

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 11:21
przez Hayes
Właśnie gdzieś zauważyłem taki temat... w końcu dzisiaj zaduszki. Może ktoś zechce się podzielić swoimi "doświadczeniami", może ktoś wskaże właściwą drogę :)


:devil2: :vampir: :rip:

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:21
przez rex
dlaczego moj post zostal usuniety?

przeciez tabliczka Ouija sluzy do kontaktow ze zmarłymi :P

choc osobiscie nie pochwalam i niezalecam uzywania .. zdarzają się "wypadki"

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:23
przez j0shu4
bo to nie gra w skojarzenia
twoj post - "Oujia :wink: "
rozumiesz ?

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:32
przez rex
aha .. rozumiem .. myslałem ze moj post bedzie zrozumialy i poniekad odpowiedzia na pytanie .. ale ok :P

PostNapisane: czwartek, 2 lis 2006, 16:07
przez report
zapalam swiece i rozmawiam z NIMI !