Właśnie gdzieś zauważyłem taki temat... w końcu dzisiaj zaduszki. Może ktoś zechce się podzielić swoimi "doświadczeniami", może ktoś wskaże właściwą drogę
Napisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:21
przez rex
dlaczego moj post zostal usuniety?
przeciez tabliczka Ouija sluzy do kontaktow ze zmarłymi
choc osobiscie nie pochwalam i niezalecam uzywania .. zdarzają się "wypadki"
Napisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:23
przez j0shu4
bo to nie gra w skojarzenia
twoj post - "Oujia "
rozumiesz ?
Napisane: czwartek, 2 lis 2006, 13:32
przez rex
aha .. rozumiem .. myslałem ze moj post bedzie zrozumialy i poniekad odpowiedzia na pytanie .. ale ok