Strona 1 z 2

problem z gadu gadu

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 12:57
przez Mafiarz
Mam problem z gadu-gadu! od dzisiaj gdy wysylam wiadomosci nie dochodza do inych osob! wiecie moze co powinienem zrobic? wiem ze nie w tym dziale, ale tu najszybciej moge uzyskac pomoc. zainsatlowalem nowa wersje ale to nic nie daje. a jak utworze nowe konto to normalnie moge pisac i dochodza do innych!

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 13:04
przez Bruno
Albo stosowales innego klienta od oficjalnego, albo masz jakies niedozwolone wtyczki..

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 13:10
przez Mafiarz
a mozna jasniej. moze to byc od jakiegos linka ktorego otworzylem? POMOCY :)

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 13:48
przez Mafiarz
ale ja nie instalowalem zadnych wtyczek :/ co robic??

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 13:53
przez jeepi_srs
ogólny problem jest z WSK. Gadu gadu nie rozłącza się odrazu z brakiem internetu tylko po jakiś kilku minutach. Obecnie WSK nawala i minutę jest interek a minutę posucha.
Znowu WSK dba o klientów

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 13:57
przez j0shu4
taaaaak , powiedz jak to jest korzystam wlasnie z WSK i GG , nie zauwazylem zadnego nawalania , ciekawe nie

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:09
przez Flo
j0shu4 napisał(a):taaaaak , powiedz jak to jest korzystam wlasnie z WSK i GG , nie zauwazylem zadnego nawalania , ciekawe nie


tez korzystam z tego zestawu, dosc namietnie i nigdy nie mialem problemu, wiec potwierdzam :)

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:11
przez j0shu4
chodzi mi o to zeby nie uogolniac
jaka masz pewnosc ze ktos w poblizu twojego bloku wlasnei nie przecial kabla wsk koparka ? zadnej , innych mozliwosci jest niezliczona ilosc
btw GG tak jak SatH napisal wczesniej , blokada moze wynikac z uzywania niedozwolonego komunikatora

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:31
przez Mafiarz
a co to Wsk? nie uzywam innego komunikatora. tylko gg! wrrr

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:36
przez Koala
miałem ten sam problem... reinstalowanie gg nie podobało...

odczekałem przeszło

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:47
przez Bruno
SatH^Raa napisał(a):Bruno. Znowu nas pomylono. :lol:

No miazga :D

PostNapisane: poniedziałek, 30 paź 2006, 14:49
przez j0shu4
OT : to dlatego ze obydwaj staracie sie byc aerodynamiczni :lol: