Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 22:30
przez Olcia
eh.. takie coś zmieścic do torebki :twisted:

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 22:48
przez FiDo
nastepca analogowego wielkoformatowca:)

PostNapisane: sobota, 28 paź 2006, 10:55
przez Martius
tak bylo i nie ten dzial
p.s wiem nie jestem moderatorem :lol: