zima nadeszla!!!!
http://localh0st.org/pogoda/m/013a91/PLXX0054.png
Pogoda
heh lepiej z domu nie wychodzic
-18 wg wskazan forum...
Pogoda
heh lepiej z domu nie wychodzic
-18 wg wskazan forum...


![santa [smilie=santa.gif]](./images/smilies/santa.gif)
Biały napisał(a):+ 15 ....
No to idzie zima czy nie idzie

BLAaa napisał(a):Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent.
NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co.![]()
![]()
![]()

NataliaW napisał(a):scotsman napisał(a):NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co.![]()
![]()
![]()
skromność![]()
Tylko stwierdziłam fakt.![]()
![]()
![]()
![]()
Nie no żartuje przecież.![]()
![]()
Ale istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze tak własnie sie stało.![]()

NataliaW napisał(a):1:100000000000000
no to całkiem spore skoro tak wyliczyłeś.![]()
aż mi głupio![]()
ja liczyłam na
1:1000000000000000000
i to co najwyżej...no ale...![]()

, allllllle zima musi być, chce się tarzać we śniegu, robić bałwany, zjeżdżac z górki

byc bosko pfff bedzie bosko

brrr.... ![crockett [smilie=crockett.gif]](./images/smilies/crockett.gif)