Strona 1 z 4

zima nadeszla!!!!

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 17:49
przez scotsman
http://localh0st.org/pogoda/m/013a91/PLXX0054.png
Pogoda

heh lepiej z domu nie wychodzic

-18 wg wskazan forum...

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 17:56
przez sebamac
Tez mnie to zszokowalo... szybki spadek temp. :)
Pogoda bywa kaprysna. :)

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 18:08
przez BLAaa
Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent. :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 21:06
przez Biały
+ 15 ....

No to idzie zima czy nie idzie [smilie=santa.gif]

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 21:07
przez Flo
Biały napisał(a):+ 15 ....

No to idzie zima czy nie idzie [smilie=santa.gif]


sciagaj czape Cichy Bobie, idzie lato :P

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 21:08
przez Vin
BLAaa napisał(a):Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dooobre

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 10:47
przez scotsman
NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. :twisted: :twisted: :wink: :P


skromność :twisted: :twisted:

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 10:53
przez scotsman
NataliaW napisał(a):
scotsman napisał(a):
NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. :twisted: :twisted: :wink: :P


skromność :twisted: :twisted:


Tylko stwierdziłam fakt. :P :lol: :lol: :wink:

Nie no żartuje przecież. :wink:

[smilie=icecream.gif]

Ale istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze tak własnie sie stało. :P :wink:


1:100000000000000 :P :P

PostNapisane: piątek, 27 paź 2006, 10:58
przez scotsman
NataliaW napisał(a):1:100000000000000

no to całkiem spore skoro tak wyliczyłeś. :P
aż mi głupio :oops:

ja liczyłam na

1:1000000000000000000

i to co najwyżej...no ale... :P :wink:



po prostu wierze w Ciebie :P

PostNapisane: sobota, 28 paź 2006, 11:51
przez kamila
zaczyna mi się ta jesień podobać :wink: , allllllle zima musi być, chce się tarzać we śniegu, robić bałwany, zjeżdżac z górki :lol: [smilie=santa.gif]


:jupi:

PostNapisane: sobota, 28 paź 2006, 12:14
przez Martius
8)
zima snieg narty :P byc bosko pfff bedzie bosko :lol: :mg:

bo ja mam kolegow z ktorymi jestem non-stop na wybiegu :lol:

PostNapisane: niedziela, 29 paź 2006, 06:42
przez Biały
Oj właśnie wróciłem z przymusowego spacerku. No lato to to nie jest. Trzeba sie chyba zaopatrzyć w zimowe butki, zimową czapkę, zimowe rękawisie i zimowy browar - tak na rozgrzanie :) brrr.... [smilie=crockett.gif]