Strona 1 z 12

Zlot, slot, wlot, mlot, plot, samolot, flop, flot

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:17
przez Flo
Zaczepil mnie pewien jegomosc i zlozyl mi niemoralna propozycje. Zlot albo smierc. Jako ze nie bylo furtki awaryjnej, a spluwa przystawiona do mojej skroni miala chec wypalic, zaryzykowalem i postawilem wszystko na jedna karte. Bedzie ZLOT. Pamietaj jednak oprawco, zemszcze sie gdy tylko nadarzy sie odpowiednia ku temu okazja.

Po chwili chwycilem telefon, wybralem numer swietnego killera, ktory pomoze mi sie zemscic. Przystal na moja propozycje. Wraz z nim bedziemy czyhac na zlocie na mego oprawce.

Lubie jednak miec wszystko dopiete na ostatni guzik, wiec wykonalem drugi telefon tym razem do mojego mentalnego guru, z prosba o protekcje i spokoj ducha. Oczywiscie przychylil sie do mojej prosby a jakze.

Tak wiec oprawco czekamy na Ciebie 3 listopada 2006 roku w Antidotum o godzinie 21. Jesli ktos ma ochote obejrzec zemste - smialo, nie wahajcie sie ani sekundy. Wszyscy mile widziani.


Wystapili:

Flo - mistrz cietej riposty, mowi sie ze BOSKI :twisted:
Fido - emigrant z Lodzi, bozyszcze tlumow, idol nastolatek :D
Budyń - slodki i blyszczacy, majacy jedna wade - jest z Grzybowa :shock:
Pastor - na widok jego slow kobiety mdleja a ich oczy zamieniaja sie w pieciozlotowki :devil2:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:19
przez Vin
:lol: :lol: :lol:

przyjde
musze zobaczyc BOSKIEGO

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:19
przez Martius
oooooooooooooo :twisted:
dobry tekst

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:27
przez Mafi
tekst mnie tak poruszył, że aż Madziuli esa skrobnęłam, że ma przyjeżdżać :lol: ;p

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:28
przez FiDo
przyjade to Cie oprawie :twisted:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:29
przez Flo
FiDo napisał(a):przyjade to Cie oprawie :twisted:


prosze zabrac ze soba ramke i skorzystac z silowni :twisted:



Pluto

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:39
przez report
cześć i do zoooo :)

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:52
przez Didi
i ja bede :)

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 17:12
przez Mafi
I Madziula będzie ;)

Ja tak w Jej imieniu, bo ona daleko... :)

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 18:31
przez Olcia
:smiech:

to już jak to wszystko jest oficjalne to i ja będe :twisted:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 20:26
przez Flo
Achaja napisał(a):no sie chyba skusze... :D


w ramach kampanii? :P

Zartuje, przychodz przychodz