jak dziwna cisza.... gdzie ONI są ?

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 15:15
przez report
wracam z roboty zaglądam na forum a tu cisza na miejskich salonach -
zastawiam się dlaczego
otóz cały aktyw obrony jedynie słusznego ugrupowania
był dzisiaj zajęty.... a co robiły króliczki, nasi strażnicy idei,
nasi tropiciele i dokuczniki... no co robiły .... gdzie przebywał aktyw
partyjno biznesowo manipulacyjny....
no
Gdzie Oni są?
gdzie wszyscy moi przyjaciele?
----

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 15:45
przez report
SatH^Raa napisał(a):--> hydepark
temat dotyczy miasta - czyż nie ?
z dzisiejszej obesrwacji wnoszę - że gdy urzednicy są zajęci sesja rady miasta
na forum w tematach miejskich panuje cisza
wnosze z tego, że dysputu tu odbywają sie na koszt podatnika
proszę przeanalizować wpsiy wiadomych aktywistów partyjnych na urzędniczych etatach
- czyż nie mam racji...

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 15:55
przez report
SatH^Raa napisał(a):Całe forum jest kołobrzeskie.
tak to prawda, przpraszam - już nie będę..

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 16:00
przez scotsman
vin...co tym smiechawke dzisiaj jakas??

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 16:02
przez Vin

Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 16:08
przez Vin
no nie ma nie ma z czego sie smiac
tez za nimi tesknie
i sie niepokoje co sie z nimi stalo


Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 16:09
przez Mafi
Nie wszyscy żyją tylko i wyłącznie samym forum


Napisane:
czwartek, 26 paź 2006, 16:11
przez report
Mafi, racja - to tylko hipoteza
o - własnie wracaja dziennikarze - zaraz się zacznie