Strona 1 z 2

jak dziwna cisza.... gdzie ONI są ?

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 15:15
przez report
wracam z roboty zaglądam na forum a tu cisza na miejskich salonach -
zastawiam się dlaczego
otóz cały aktyw obrony jedynie słusznego ugrupowania
był dzisiaj zajęty.... a co robiły króliczki, nasi strażnicy idei,
nasi tropiciele i dokuczniki... no co robiły .... gdzie przebywał aktyw
partyjno biznesowo manipulacyjny....

no

Gdzie Oni są?
gdzie wszyscy moi przyjaciele?

----

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 15:45
przez report
SatH^Raa napisał(a):--> hydepark


temat dotyczy miasta - czyż nie ?

z dzisiejszej obesrwacji wnoszę - że gdy urzednicy są zajęci sesja rady miasta
na forum w tematach miejskich panuje cisza
wnosze z tego, że dysputu tu odbywają sie na koszt podatnika
proszę przeanalizować wpsiy wiadomych aktywistów partyjnych na urzędniczych etatach
- czyż nie mam racji...

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 15:55
przez report
SatH^Raa napisał(a):Całe forum jest kołobrzeskie.


tak to prawda, przpraszam - już nie będę..

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 15:59
przez Vin
report

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie mogeeee :lol: :lol: :lol:

musialam :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:00
przez scotsman
vin...co tym smiechawke dzisiaj jakas??

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:01
przez scotsman
masz dzisiaj...

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:02
przez Vin
chyba tak
od rana sie kulam
nie mam sily juzzzz
brzuch mnie boli buzia mnie boli wszystko mnie boli

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:07
przez report
nie ma się z czego śmiać

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:08
przez Vin
no nie ma nie ma z czego sie smiac

tez za nimi tesknie

i sie niepokoje co sie z nimi stalo

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:09
przez Mafi
Nie wszyscy żyją tylko i wyłącznie samym forum ;p

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:11
przez report
Mafi, racja - to tylko hipoteza
o - własnie wracaja dziennikarze - zaraz się zacznie

PostNapisane: czwartek, 26 paź 2006, 16:21
przez dziewuszka
zabrakło ich ...