olciak napisał(a):Gdzie w Kołobrzegu znajdują sie zakłady zajmujące sie w szczególności naprawą instalacji gazowych. Interesują mnie przedewszystkim takie gdzie nie trzeba zapisywać się w kolejce na miesiac przed:) Konkretnie to musze dac parownik do regeneracji.. Ktoś coś poleci?????
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości