Strona 1 z 2

"Zostales wyrzucony z forum"

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 12:43
przez tanguage
Witam,

Kilka dni temu chcialem zajrzec na forum tkk, a tu figa z makiem, mily komunikat o tresci:

Istotna Informacja

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.


napisalem maila do admina ale jak narazie bez odpowiedzi. Czy to ban na moja siec "milenium"?

pozdrawiam
Tanguage

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 19:12
przez report
pewnie zamieszczałes terści porno albo namawiałeś do atataku terrorystycznego -

PostNapisane: niedziela, 22 paź 2006, 08:47
przez Peny
to tylko porum dla wybrancow... :P

niewygodnych userow sie poprostu blokuje

PostNapisane: niedziela, 22 paź 2006, 13:39
przez report
ciesz się, że nie dostałes baniek -

PostNapisane: niedziela, 22 paź 2006, 17:20
przez Konsul
Np. nie pisz o kolorze niebieskim, gdy temat dotyczy koloru czerwonego. Bo to jest off top :evil:
Prawda drodzy cenzorzy?

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 21:48
przez rex
ja dostałem bana tu w sierpniu za swoj konserwatyzm :D

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 21:51
przez Siostra
To i tak subiektywizm! A już zwłaszcza jak samego moderatora dotyka. To się nazywa równi i równiejsi...

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 21:54
przez FiDo
banowac banowac banowac. to nie kuzwa demokracja. to netokracja! i tak ma byc

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 21:59
przez tanguage
heheh, ptaku, biorac pod uwage 2 posty ktore na tym forum napisalem, nie mam nawet czerwonego pojecia za co moglbym dostac bana, to pewnie byla blokada na moja siec a nie na moje konto :) Ale teraz juz smiga i nie musze sie przez dziwaczne proxy laczyc ;)

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 22:03
przez rex
tiaaa :P

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 22:06
przez tanguage
Aha, ups :)

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 22:30
przez Rzułf
A ja do "pierwszego konta" nie mogę się zalogować, bo piszę, że hasło nieprawidłowe :)Trochę to dziwne, zważywszy na wcześniejsze grzebanie przez kogoś w moim profilu. Wyrzucany z forum byłem niejednokrotnie, bo jednej osobie nie podobało się floodowanie na Shoutboxie. No przecież jak mogłem być tak bezczelny, by obciąząć serwer :)

Niedawno sąsiadowi naprawiałem kompa i chciałem sprawdzić neta na stronie tkk.pl. I pisało, ze nie ma dostępu do tej strony. Ciekawe czemu, zważywszy że nigdy nie wchodził na tą stronę :)

A tak poza tym, byłem na tylu forach i dostałem tylko jedne ostrzeżenie, bo mój post nie miał wymaganych 50 liter (miał 49 :) ).Ale za to nigdy nie byłem wyrzucony / zablokowany na określony czas.

Kończe, bo dostanę jeszcze ostrzeżenie lub bana za oftopikowanie i za spam :)

PostNapisane: poniedziałek, 23 paź 2006, 22:48
przez j0shu4
rex napisał(a):ja dostałem bana tu w sierpniu za swoj konserwatyzm :D

rex jezeli ciagoty do faszyzmu nazywasz konserwatyzmem to gratuluje samopoczucia
i raczej sie do tego nie przyznawaj , z nowych postow jeden juz sie kwalifikuje na +1
Rzułf aka skorp!on raczej nic nie ma za darmo , wiesz o tym ?
tanguage sprawa sie wyjasnila jak widzisz i zdaje sie o to chodzilo tak ?
Siostra wiem do czego pijesz , tlumaczylem ci szczerze o co chodzilo w zamieszaniu i nie tyczylo sie to kwestii moderatora tylko dobrego smaku i powsciagniecia emocji widac nieskutecznie (sprawy prywatne zalatwiamy prywatnie , nie uzywajac do tego srodkow masowego przekazu )
Konsul ciebie moge przytulic (jak i reszte ) co najwyzej na misia jak za czasow brezniewa bywalo , wtedy nie bedzie rownych i rowniejszych....
pozdrawiam :)