"Zostales wyrzucony z forum"
Witam,
Kilka dni temu chcialem zajrzec na forum tkk, a tu figa z makiem, mily komunikat o tresci:
napisalem maila do admina ale jak narazie bez odpowiedzi. Czy to ban na moja siec "milenium"?
pozdrawiam
Tanguage
Kilka dni temu chcialem zajrzec na forum tkk, a tu figa z makiem, mily komunikat o tresci:
Istotna Informacja
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.
napisalem maila do admina ale jak narazie bez odpowiedzi. Czy to ban na moja siec "milenium"?
pozdrawiam
Tanguage

Ale teraz juz smiga i nie musze sie przez dziwaczne proxy laczyc 