Strona 1 z 3

Wszystkiego najlepszego młodej parze!!!!!

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 10:58
przez dziewuszka
słonkoko i m@df 100 lat!!!!

Życzymy wszystkiego czego Wam trzeba :
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości ,do tego
jeszcze ogromu radości
z każdego , coraz szcześliwszego dnia ,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca , kwiatów pachnących ,
a tuz za oknem ptaków śpiewajacych.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni ,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.



:beer:

:drunk:

:*

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 12:49
przez Konsul
Dużo cierpliowości, zrozumienia, dzisiejszego entuzjazmu na każdy dzień, zaufania i szczerości - świetnej zabawy i wszystkiego naj. Co by Wam słonko zawsze świeciło i a Pan Bocek dobrym okiem Was oglondał, hej.

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 13:25
przez Mafi
Wszystkiego najlepszego Słonka :)

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 14:22
przez Vin
Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno
Odtąd jedno, chociaż nadal dwoje
Wszystkiego najlepszego

:)

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 14:51
przez minas
wszystkiego najlepszego na Nowe (lepszej bo wspólnej) Drodze Życia :roll:

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 15:29
przez agentWomen
100 lat!

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 15:30
przez report
wszystkiego naj...

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 15:41
przez Roman
wszystkiego najlepszego

i jeszcze więcej :wink:

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 16:03
przez Didi
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANI NA NOWEJ DRODZE ZYCIA !!


Jutro bede mial okazje zlozyc wam zyczenia osobiscie :)

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 17:45
przez Piotras
a ja tez dolaczam sie do zyczen... 100 lat:)
jak tez czas szybko leci... jeszcze niedawno bylo tyle miesiecy do slubu...

PostNapisane: sobota, 21 paź 2006, 18:59
przez Olcia
No słonka i madfy :twisted:
Na nowej drodze życia chcę Wam życzyc wszystkiego co najlepsze, szczęścia, niekończącej się miłości :) i gromadke dzieci (ale niech lepiej będą podobne do Marty :twisted: )
:*