sztuka
Potrzebuje dwóch aktorów do obsadzenia w roli: Listonosza (najlepiej facet, ale kobieta też może być) i Ciotkę Beatę (nooo..tu już raczej kobieta), jeśli ktoś z Was lub z waszych znajomych lubi "bawić" się w teatr to serdecznie zapraszam
, bardzo mi zależy, więc proszę o potraktowanie tego serio
. Nie są to duże role, zaledwie kilka kwestii. To ma być zabawa, nie mówię tu o profesjonaliźmie
. Szczegóły, typu: scenariusz, gdzie i kiedy próby, itp. na pw, lub gg -4742998. Dziekuje 
, bardzo mi zależy, więc proszę o potraktowanie tego serio
. Nie są to duże role, zaledwie kilka kwestii. To ma być zabawa, nie mówię tu o profesjonaliźmie
. Szczegóły, typu: scenariusz, gdzie i kiedy próby, itp. na pw, lub gg -4742998. Dziekuje 



, nawet śmieciarz może mieć nasamowitą moc przebicia się. Co do ciotki to sie mylisz.. właśnie powinna być zgrabna, elegancka z klasą. Szanuje co napisałaś, ale dziwą mnie owe wnioski. Czy mam napisać swoje wymogi? mogłabym, owszem, ale tu nikt nie robi tego dla pokazu jaki to ktoś jest zajebisty, a dla czystej zabawy, ważne są chcęci, kręcenie nosem i krytykowanie wszystkiego wokoło to nie najlepsza droga. Więcej luzu, proszę, bo ktoś ma chcęci zrobienia coś dla ludzi
