Strona 1 z 2

Ulubione knajpki.

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 17:15
przez atram
Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca? :guitar: :beer:

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 17:48
przez FiDo
Fiddlers green. juz piec lat razem :twisted:

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 17:52
przez kołysanka
tylko Fiddlers - mam wrażenie, że od zawsze... :)

... i zawsze znajome dusze :roll:

Re: Ulubione knajpki.

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 18:52
przez Suzy
atram napisał(a):Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca? :guitar: :beer:

oczywiście tylko "sjesta" :beer:

muzyka taka jakiej nie usłyszy się nigdzie indziej... znajome twarze... mały lokal, więc i odpowiednia atmosfera ...
...ale co tam będę zachwalać, wystarczy spędzić tam wieczór by wracać częściej :wink:

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 19:28
przez Trojan
hmm , "Szpak" :D

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 20:25
przez .Y.
Tawerna moim drugim domem :D

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 21:30
przez BLAaa
Tawerna, Notthinhgam, I wiele innych.

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 21:40
przez Mafi
Antidotum- jeśli mam ochotę posiedzieć przy piwie, River- jeśli chce mi się trochę powywijać... ;p

Kiedyś też Saxofon... teraz rzadko z takich czy innych względów. Ale czasem z sentymentu zdarza się bywać :)

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 21:40
przez Vin
hmmmm
nie moge sie zdecydowac
codziennie w innej jestem

:P

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 21:46
przez scotsman
Tawerna the best...

poza tym moze byc saxofon

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 22:17
przez Piotras
Fiddlers Green - moj drugi dom :)

PostNapisane: piątek, 20 paź 2006, 06:32
przez kamila
Fiddlers Green, Antidotum, Latarnia Morska (mój drugi dom, serio..ludzie są tam po prostu :spoko: ) :mg:

PostNapisane: piątek, 20 paź 2006, 08:27
przez Peny
.Y. napisał(a):Tawerna moim drugim domem :D

Piotras napisał(a):Fiddlers Green - moj drugi dom :)

Jak wyzej [smilie=evo.gif]