Ulubione knajpki.
Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca?





atram napisał(a):Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca?![]()







.Y. napisał(a):Tawerna moim drugim domem
Piotras napisał(a):Fiddlers Green - moj drugi dom
![evo [smilie=evo.gif]](./images/smilies/evo.gif)