Ulubione knajpki.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Ulubione knajpki.

Postprzez atram » czwartek, 19 paź 2006, 17:15

Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca? :guitar: :beer:
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez FiDo » czwartek, 19 paź 2006, 17:48

Fiddlers green. juz piec lat razem :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kołysanka » czwartek, 19 paź 2006, 17:52

tylko Fiddlers - mam wrażenie, że od zawsze... :)

... i zawsze znajome dusze :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Ulubione knajpki.

Postprzez Suzy » czwartek, 19 paź 2006, 18:52

atram napisał(a):Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca? :guitar: :beer:

oczywiście tylko "sjesta" :beer:

muzyka taka jakiej nie usłyszy się nigdzie indziej... znajome twarze... mały lokal, więc i odpowiednia atmosfera ...
...ale co tam będę zachwalać, wystarczy spędzić tam wieczór by wracać częściej :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Trojan » czwartek, 19 paź 2006, 19:28

hmm , "Szpak" :D
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez .Y. » czwartek, 19 paź 2006, 20:25

Tawerna moim drugim domem :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez BLAaa » czwartek, 19 paź 2006, 21:30

Tawerna, Notthinhgam, I wiele innych.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Mafi » czwartek, 19 paź 2006, 21:40

Antidotum- jeśli mam ochotę posiedzieć przy piwie, River- jeśli chce mi się trochę powywijać... ;p

Kiedyś też Saxofon... teraz rzadko z takich czy innych względów. Ale czasem z sentymentu zdarza się bywać :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 19 paź 2006, 21:40

hmmmm
nie moge sie zdecydowac
codziennie w innej jestem

:P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez scotsman » czwartek, 19 paź 2006, 21:46

Tawerna the best...

poza tym moze byc saxofon
scotsman
 

Postprzez Piotras » czwartek, 19 paź 2006, 22:17

Fiddlers Green - moj drugi dom :)
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 20 paź 2006, 06:32

Fiddlers Green, Antidotum, Latarnia Morska (mój drugi dom, serio..ludzie są tam po prostu :spoko: ) :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » piątek, 20 paź 2006, 08:27

.Y. napisał(a):Tawerna moim drugim domem :D

Piotras napisał(a):Fiddlers Green - moj drugi dom :)

Jak wyzej [smilie=evo.gif]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości