

atram napisał(a):Fajnie jest mieć ulubioną knajpkę, gdzie barman mówi Ci po imieniu, a do tego zawsze wie co pijesz , wokół znajome twarze, gra Twoja muzyka... Macie takie swoje miejsca?![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości