Strona 1 z 1

Poszukiwany sprawdzony i dobry kamerzysta

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 15:13
przez Megi
Witam chcialabym od was uslyszec opinie na temat kamerzystow w K-g, i kogo osobiscie polecilibyscie na slub i przyjecie weselne

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 16:51
przez dziewuszka
Myślę, że pytanie trafione. W końcu to forum telewizji kablowej. :D Muszą tu mieć jakichś profesjonalistów. Być może któryś dorabia po godzinach.. :D

PostNapisane: czwartek, 19 paź 2006, 16:56
przez olciak
Mam znajomego kamerzyste, kręcił niedawno wesele na którym byłem, jest niedrogi - co jest najwarzniejsze. Wesele jest na 3 plytach dvd trwa 5 godzin. Dla mnie gościu jest naprawde dobry , a przedewszystkim ma lata doświadzczenia. Oczywiście trzeba na długo wcześniej sie z nim umówić ewentualnie. Jakby co moge dać namiary gg 9290166. Wszystkiego naj młodej parze!!!! :D