Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 17 paź 2006, 08:27
przez Pisak
KIEDYS MIALEM MAKIETE STACJU W K-G DOSTALEM OD DZIADKA I KOLIEJKI PIKO TO BYLY CZASY

PostNapisane: wtorek, 17 paź 2006, 22:37
przez jeepi_srs
scream napisał(a):a co w pociagach moze byc takiego za[beeeeeep] ?


WC

PostNapisane: środa, 18 paź 2006, 08:31
przez Pisak
scream napisał(a):a co w pociagach moze byc takiego za[beeeeeep] ?


moga okrasc :D :D :D :D