Heh 3 mln zlotych na budowe peronu na jakiejs pipidówie, ktora ma 6 razy mniej mieszkancow od Kolobrzegu... Narazie wszyscy sie smieja widzac wysiadajace na stacji 3 osoby, dla ktorych trzeba zatrzymywac ekspress.
Oczywiscie nikt nie ma zadnych zludzen co do tego, ze decyzja o budowie peronu byla czysto polityczna... Gdyby w Polsce ciagle bylo Ministerstwo Propagandy, to ministrem bylby tam napewno Gosiewski.
Oczywiscie nikt nie ma zadnych zludzen co do tego, ze decyzja o budowie peronu byla czysto polityczna... Gdyby w Polsce ciagle bylo Ministerstwo Propagandy, to ministrem bylby tam napewno Gosiewski.
