Stacja im. P. Gosiewskiego

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Slayer » poniedziałek, 16 paź 2006, 23:11

Heh 3 mln zlotych na budowe peronu na jakiejs pipidówie, ktora ma 6 razy mniej mieszkancow od Kolobrzegu... Narazie wszyscy sie smieja widzac wysiadajace na stacji 3 osoby, dla ktorych trzeba zatrzymywac ekspress.
Oczywiscie nikt nie ma zadnych zludzen co do tego, ze decyzja o budowie peronu byla czysto polityczna... Gdyby w Polsce ciagle bylo Ministerstwo Propagandy, to ministrem bylby tam napewno Gosiewski.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Re: Stacja im. P. Gosiewskiego

Postprzez Slayer » poniedziałek, 16 paź 2006, 23:18

ziomuś napisał(a): ponowne rozpędzenie pociągu do tej prędkości kosztuje blisko 30000zł!!!! :wow: :help:


Nie przesadzasz aby z ta suma?
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 16 paź 2006, 23:47

chyba malo oplacalne by bylo stawanie gdziekolwiek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Slayer » wtorek, 17 paź 2006, 07:56

Sluchajcie, w takim wypadku nie oplacaloby sie wogole utrzymywac np. polaczen do Kolobrzegu (Kolobrzeg-Bialogard, K-g-Koszalin), oraz wiele, wiele innych, bo musialoby jechac chyba z 200-300 osob zeby sie chociaz zwrocily koszty utrzymania lokomotyw.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kraall » wtorek, 17 paź 2006, 08:21

No tak, koszty kosztami, a społeczne oczekiwania to co?
Wszystko przeliczacie na złotówki, a przecież PiS to "Solidarne państwo". To hasło do czegoś zobowiązuje. Leoiej i oszczędniej wydać 3miliony i opowiadać o solidaryźmie niż np. przeprowadzić reformę podatkową, albo obniżyć koszty pracy.
kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Postprzez Pisak » wtorek, 17 paź 2006, 08:22

POLSKA TO DZIWNY KRAJ
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Postprzez scotsman » wtorek, 17 paź 2006, 08:44

ten Gosiewski to naprawde niezly as...nie dosc ze wyglada dziwnie to zachowuje sie jeszcze dziwniej...strach sie bac kto nami rzadzi...

a takie zatrzymywanie pociagu w jakiejs wiosce tylko po to, zeby ludzie o nim gadali to jak zachowanie nastolatka, ktory probuje zwrocic na siebie uwage...zalosne...
scotsman
 

Postprzez kraall » wtorek, 17 paź 2006, 08:52

simplicissimus napisał(a):
Przekładanie wszystkiego na ideologię zarówno z ich strony jak i twojej też jest chore. PiS wskazuje podziały, a ludzie się do nich dostosowują.
Po wtóre, gadanie o obniżeniu kosztów pracy jest mieszaniem łyżką w szkalnce z herbatą. Dopóki nie wytniesz wydatków socjalnych, nie obniżysz pozapłacowych kosztów pracy i nie wprowadzisz niepopularnych reform (płatne szkolnictwo wyższe), nie ma co myśleć o zmniejszeniu obciążeń.


Widać, że nie wsłuchałeś się, albo nie słyszałeś argumentacji pana Gosiewskiego. To nie ja mówiłem o zielony świetle, o sznsach małych miasteczek, o oczekiwaniach włoszczowian itd. A, że Włoszczowa leży w okręgu wyborczym pana Gosiewskiego to, jak najbardziej, czyst prztpadek. Ja wiem, że sympatykowi PiS-u trudno pogodzić się rzeczywistym obrazem tej partii. Tylko szanowny kolego ta parti szła do wyborów z hasłami obniżenia podatków ( dwa progi), obniżenia kosztów pracy i jeszcze wieloma innymi nierealnymi obietnicami. Obietnice jak długi trzeba spłacać. I jeżeli coś jest chore to nie są to oczekiwania wypełniania obietnic wyborczych. I nie zakrzyczysz tej smutnej rzeczywistości, którą nam PiS funduje. :P
kraall
Mistrz klawiatury
 
Posty: 368
Dołączył(a): piątek, 16 wrz 2005, 15:32

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości