mam dziwne wrazenie ze juz takie cos bylo
Kolobrzeg-bo musi byc;)
Krakow-bo tu studiuje...a przynajmniej staram sie to robic;)
i Szklarska Poreba-bo Szrenica jest lepsza od Kopy w Karpaczu
Kolobrzeg-bo musi byc;)
Krakow-bo tu studiuje...a przynajmniej staram sie to robic;)
i Szklarska Poreba-bo Szrenica jest lepsza od Kopy w Karpaczu


), a obecnie tez miejsce spotkan z przyjaciolmi