Strona 1 z 2

Aerobik

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 12:53
przez Rudziątko
Chciałabymj zapisac się na aerobik...może ktoś z was wie gdzie najlepiej i gdzie jak jest
z góry dziękuje

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 13:34
przez propet
W provicie fakt jest ale jak narazie do konca miesiaca odwolane, najlepiej telefonicznie dzwonic i sie dowiadywac

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 13:50
przez Rudziątko
zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:):) i czy naprawde warto

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 14:12
przez Didi
Pod River juz nic nie ma procz fundamentow tam z boku kiedys cos bylo ale teraz zostal tylko masaz erotyczny i jakas pusta sala ;p

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 14:25
przez Rudziątko
slonkokg napisał(a):
Rudziątko napisał(a):zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:):) i czy naprawde warto


Ja płaciłam 50 złotych za miesiąc, dwa razy w tygodniu zajęcia, czas trwania 1h.
Ja byłam zadowolona.



dziękuje teraz nic mi nie pozostaje jak przejsć się i dowiedziec co i jak itd.:):)

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 21:34
przez kamila
ja nie na aerobik, ale jakąś sztuke walki, wiecie gdzie tanio i co trenować? :mg:

wychaczyłam już temat o Aikido, ale piszcie jakby co, nie? :)

PostNapisane: piątek, 13 paź 2006, 22:04
przez Rudziątko
Jeśli chodzi o aikodo to wiem troszke o odbywających się zajęciach w Millenium mój brat tam chodzi:):),nie narzeka wiem że pare kobiet też uczęszcza, 70 zł za miesiąc 3 razy w tygodniu jak nie 4 razy plus opłaty za egzaminy

PostNapisane: sobota, 14 paź 2006, 11:28
przez Trojan
kamila napisał(a):ja nie na aerobik, ale jakąś sztuke walki, wiecie gdzie tanio i co trenować? :mg:

wychaczyłam już temat o Aikido, ale piszcie jakby co, nie? :)


fala boksu w zawodówie :D tyle że nie wiem ile kosztuje

PostNapisane: sobota, 14 paź 2006, 13:39
przez kamila
Trojan napisał(a):fala boksu w zawodówie :D tyle że nie wiem ile kosztuje
nie mądruj się tak :P :)

dzięki ludki, poszperam i się zastanowie :D

PostNapisane: niedziela, 15 paź 2006, 10:18
przez bezAMBICJI
ja równiez polecam Taekwon-do...fajna sprawa...więcej info tak jak juz pisała slonkokg na stronie klubu...Jest nawet temat na forum w dziale Sport :wink: