Aerobik
Chciałabymj zapisac się na aerobik...może ktoś z was wie gdzie najlepiej i gdzie jak jest
z góry dziękuje
z góry dziękuje
:) i czy naprawde warto
slonkokg napisał(a):Rudziątko napisał(a):zastanawiam się nad millenium,w sumie daleko bym nie miała noi basen pod nosem ale może wiecie coś na temat ceny itd.:) i czy naprawde warto
Ja płaciłam 50 złotych za miesiąc, dwa razy w tygodniu zajęcia, czas trwania 1h.
Ja byłam zadowolona.
:)

kamila napisał(a):ja nie na aerobik, ale jakąś sztuke walki, wiecie gdzie tanio i co trenować?
wychaczyłam już temat o Aikido, ale piszcie jakby co, nie?
tyle że nie wiem ile kosztujenie mądruj się takTrojan napisał(a):fala boksu w zawodówietyle że nie wiem ile kosztuje

