Strona 1 z 1

Czy ma ktos moze? Pilne

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 14:50
przez krystian
Witam.
Czy ma ktos moze pozyczyc na godzinke miernik SWR do CB? Pilne, piwko w prezencie :)
Prosze napisac na GG 3002260 badz PM :)