Strona 1 z 1

Szukam dobrego specjalisty

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 07:42
przez Pisak
Dzien dobry

A wiec za rok tzn wrzesien 2006 zmieniam stan cywilny z kawalera.....
a mije pytanie jest takie szukam osoby ktora ladnie uwieczni nam ta chwile na filmie.
Kogo byscie polecili z Kolobrzeskich specjalistow tego tematu, a kogo odradzacie.
Znam mozliwosci Marka ktory jest kurierem w UM bo krecil u siostry.

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 11:00
przez no name
Znam mlodego kamerzyste, chyba w ciagu roku nabierze praktyki i bedzie dobry.

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 11:39
przez olciak
Byłem tydzień temu na weselu, był tam mój znajomy kamerzysta, który działa w tym zawodzie juz ładnych pare lat. Wesele jest na 3 dvd, kaseta tez jest. Jakbys był zainteresowany pisz na gg 9290166