Szukam dobrego specjalisty

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Szukam dobrego specjalisty

Postprzez Pisak » środa, 11 paź 2006, 07:42

Dzien dobry

A wiec za rok tzn wrzesien 2006 zmieniam stan cywilny z kawalera.....
a mije pytanie jest takie szukam osoby ktora ladnie uwieczni nam ta chwile na filmie.
Kogo byscie polecili z Kolobrzeskich specjalistow tego tematu, a kogo odradzacie.
Znam mozliwosci Marka ktory jest kurierem w UM bo krecil u siostry.
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Postprzez no name » środa, 11 paź 2006, 11:00

Znam mlodego kamerzyste, chyba w ciagu roku nabierze praktyki i bedzie dobry.
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Postprzez olciak » środa, 11 paź 2006, 11:39

Byłem tydzień temu na weselu, był tam mój znajomy kamerzysta, który działa w tym zawodzie juz ładnych pare lat. Wesele jest na 3 dvd, kaseta tez jest. Jakbys był zainteresowany pisz na gg 9290166
olciak
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:42


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości