Dzien dobry
A wiec za rok tzn wrzesien 2006 zmieniam stan cywilny z kawalera.....
a mije pytanie jest takie szukam osoby ktora ladnie uwieczni nam ta chwile na filmie.
Kogo byscie polecili z Kolobrzeskich specjalistow tego tematu, a kogo odradzacie.
Znam mozliwosci Marka ktory jest kurierem w UM bo krecil u siostry.
