Strona 1 z 4

Miłość

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:05
przez dziewuszka
Wszystko co z miłością związnane poczynając od flirtu a kończąć na seksie...


Ja pamiętam swoją pierwszą miłość w przedszkolu.. :roll:
Cudnie ciągnął mnie za warkoczyki... :lol:

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:19
przez Mafi
W przedszolu? Szybko zaczęłaś ;p Ja trochę później i wszystko dokładnie pamiętam... :roll: miłe wspomnienia, mam nadzieję, że mnie też ktoś tak miło wspomina :)

A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p
Ale na pewno te pierwsze "flirty" pamięta się najlepiej :)

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:27
przez Vin
hmmmm ....

pierwsza miłość ... pierwszy sex ... 15 lat temu ...

flirty .... super sprawa .....

sex .... fantastyczna sprawa
zamglone oczy włosy poplątane myśli poplątane


... saksofony trąbki wstążki kokardki i takie tam .... : - p

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:30
przez Mafi
Pierwszą miłość i pierwszy sex to się chyba do końca życia pamięta ;p :)

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:49
przez dziewuszka
Mafi napisał(a):A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p


Na emeryturze już jesteś? :lol:

Z wiekiem, to moim zdaniem coraz lepiej jest. Czlowiek przynajmniej wie czego chce.. (noo.. może czasmi nie wie). Ale generalnie wie więcej i już się tak nie szczypie.. :p

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:53
przez Mafi
dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a):A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p


Na emeryturze już jesteś? :lol:

Z wiekiem, to moim zdaniem coraz lepiej jest. Czlowiek przynajmniej wie czego chce.. (noo.. może czasmi nie wie). Ale generalnie wie więcej i już się tak nie szczypie.. :p

No i właśnie dlatego, że wie więcej i wie czego chce to już nie to samo... :)
Pierwsze to zawsze pierwsze. Ta niewiedza co będzie dalej, dziecięce zagrywki... ta głupotka... Ja tam teraz już tak nie mam :) ;p No może czasami, bo niektóre zachowania mam bardzo dziecięce ;p

Na emeryturze? Daleko mi ;)

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 11:57
przez dziewuszka
Mafi napisał(a): Ta niewiedza co będzie dalej.


Ja Cie przepraszam, a teraz to wiesz co będzie dalej? O to ja się zapisuje do Ciebie na seans.. skoro ty jasnowidzka jestes :)

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 12:02
przez Mafi
dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a): Ta niewiedza co będzie dalej.


Ja Cie przepraszam, a teraz to wiesz co będzie dalej? O to ja się zapisuje do Ciebie na seans.. skoro ty jasnowidzka jestes :)

Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 12:04
przez dziewuszka
Mafi napisał(a):[Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.


Dobrze zrozumiałam :)
A poza tym dooopa tam! Jeżeli chodzi o miłość to nic i nikt nie jest w stanie przewidziec ! :P

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 12:06
przez Mafi
dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a):[Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.


Dobrze zrozumiałam :)
A poza tym dooopa tam! Jeżeli chodzi o miłość to nic i nikt nie jest w stanie przewidziec ! :P

Pewnie, że nie. Ale jak człwiek pewne sytuacje i emocje przeżywa poraz pierwszy to zachowania są inne- a doświadczenie robi swoje, każdy uczy się na błędach... Dla mnie proste. Jak ktoś nie rozumie to trudno.

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 19:05
przez Martius
miłosc jest piekna

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 19:18
przez FiDo
pierwza milosc? niespelniona. dostalem pierwszego kosza jeszcze w przedszkolu. byla fajna, starsza o jeden rok. chodzila do zerowki :zakochany: o losie :lol:

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 19:42
przez report
a mniejsześci seksualne też moga tu pisać ???

tak tylko pytam, no nie....