Miłość

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Miłość

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 11:05

Wszystko co z miłością związnane poczynając od flirtu a kończąć na seksie...


Ja pamiętam swoją pierwszą miłość w przedszkolu.. :roll:
Cudnie ciągnął mnie za warkoczyki... :lol:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Mafi » wtorek, 10 paź 2006, 11:19

W przedszolu? Szybko zaczęłaś ;p Ja trochę później i wszystko dokładnie pamiętam... :roll: miłe wspomnienia, mam nadzieję, że mnie też ktoś tak miło wspomina :)

A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p
Ale na pewno te pierwsze "flirty" pamięta się najlepiej :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » wtorek, 10 paź 2006, 11:27

hmmmm ....

pierwsza miłość ... pierwszy sex ... 15 lat temu ...

flirty .... super sprawa .....

sex .... fantastyczna sprawa
zamglone oczy włosy poplątane myśli poplątane


... saksofony trąbki wstążki kokardki i takie tam .... : - p
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » wtorek, 10 paź 2006, 11:30

Pierwszą miłość i pierwszy sex to się chyba do końca życia pamięta ;p :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 11:49

Mafi napisał(a):A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p


Na emeryturze już jesteś? :lol:

Z wiekiem, to moim zdaniem coraz lepiej jest. Czlowiek przynajmniej wie czego chce.. (noo.. może czasmi nie wie). Ale generalnie wie więcej i już się tak nie szczypie.. :p
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Mafi » wtorek, 10 paź 2006, 11:53

dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a):A teraz? Chyba im człowiek starszy tym mniej burzliwie to wszystko :D Albo i nie w sumie... ;p


Na emeryturze już jesteś? :lol:

Z wiekiem, to moim zdaniem coraz lepiej jest. Czlowiek przynajmniej wie czego chce.. (noo.. może czasmi nie wie). Ale generalnie wie więcej i już się tak nie szczypie.. :p

No i właśnie dlatego, że wie więcej i wie czego chce to już nie to samo... :)
Pierwsze to zawsze pierwsze. Ta niewiedza co będzie dalej, dziecięce zagrywki... ta głupotka... Ja tam teraz już tak nie mam :) ;p No może czasami, bo niektóre zachowania mam bardzo dziecięce ;p

Na emeryturze? Daleko mi ;)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 11:57

Mafi napisał(a): Ta niewiedza co będzie dalej.


Ja Cie przepraszam, a teraz to wiesz co będzie dalej? O to ja się zapisuje do Ciebie na seans.. skoro ty jasnowidzka jestes :)
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Mafi » wtorek, 10 paź 2006, 12:02

dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a): Ta niewiedza co będzie dalej.


Ja Cie przepraszam, a teraz to wiesz co będzie dalej? O to ja się zapisuje do Ciebie na seans.. skoro ty jasnowidzka jestes :)

Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez dziewuszka » wtorek, 10 paź 2006, 12:04

Mafi napisał(a):[Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.


Dobrze zrozumiałam :)
A poza tym dooopa tam! Jeżeli chodzi o miłość to nic i nikt nie jest w stanie przewidziec ! :P
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Mafi » wtorek, 10 paź 2006, 12:06

dziewuszka napisał(a):
Mafi napisał(a):[Nie, nie wiem. Ale im człowiek starszy tym więcej rzeczy może przewidzieć i więcej rzeczy da się kontrolować. Widocznie dziewuszko nie zrozumiałaś co miałam na myśli, a to już inna historia :) Jasnowidzką nie jestem i nigdy nie byłam.


Dobrze zrozumiałam :)
A poza tym dooopa tam! Jeżeli chodzi o miłość to nic i nikt nie jest w stanie przewidziec ! :P

Pewnie, że nie. Ale jak człwiek pewne sytuacje i emocje przeżywa poraz pierwszy to zachowania są inne- a doświadczenie robi swoje, każdy uczy się na błędach... Dla mnie proste. Jak ktoś nie rozumie to trudno.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » wtorek, 10 paź 2006, 19:05

miłosc jest piekna
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez FiDo » wtorek, 10 paź 2006, 19:18

pierwza milosc? niespelniona. dostalem pierwszego kosza jeszcze w przedszkolu. byla fajna, starsza o jeden rok. chodzila do zerowki :zakochany: o losie :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 19:42

a mniejsześci seksualne też moga tu pisać ???

tak tylko pytam, no nie....
report
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości