Strona 1 z 3

nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 14:33
przez report
Nowe klipy Butelki w TKK – umieszczam ten temat w tym miejscu, bo za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana. Piszcie zatem jak Wam się podobają – a sam Butelka już 14 bm. w latarni zagra na żywo... wraz z toruńskim zespołem Taz i kołobrzeskim Scratem w starym i nowym składzie.

[smilie=band.gif] [smilie=band.gif] [smilie=band.gif]

razem trzy kapele z okazji Dnia Edukacji Narodowej - ojjjjj.... będzie głośno

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 15:12
przez barmaid
Co do Scrata...to raczej bym się na Twoim miejscu report zapytała, czy grać będą. Wczoraj sami tego jeszcze nie wiedzieli. Zagadka jakaś ??

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 15:25
przez report
barmaid napisał(a):Co do Scrata...to raczej bym się na Twoim miejscu report zapytała, czy grać będą. Wczoraj sami tego jeszcze nie wiedzieli. Zagadka jakaś ??


dzisiaj Marola powiedział, że grają...

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 15:52
przez barmaid
Jak tak to luzik..... :)

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 18:27
przez report
chociaż z artystami to nigdy nic do końca nie jest pewne - pozdr,

Re: nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 18:36
przez new
report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.


są kontrowersyjni, być może ale czemu ze swojej strony usuneli teledysk o radiu maryja?

Re: nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 18:40
przez report
new napisał(a):
report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.


są kontrowersyjni, być może ale czemu ze swojej strony usuneli teledysk o radiu maryja?


bo umieślili nowy o dekoderze

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 18:42
przez new
Ale tamtem był fajny i cooltowy. Ciekawe, czy jakas stacja to puscila?

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 22:42
przez report
new napisał(a):Ale tamtem był fajny i cooltowy. Ciekawe, czy jakas stacja to puscila?


polsat 2 - na pewno... widziałem

PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2006, 14:21
przez report
racja ale to raczej zgrywa niż bunt - ja tak to odbieram - raczej na wesoło niż buntowniczo... pozdr,

PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2006, 21:32
przez report
WZT napisał(a):
report napisał(a):racja ale to raczej zgrywa niż bunt - ja tak to odbieram - raczej na wesoło niż buntowniczo... pozdr,

jesli zgrywa czy nie wedlug mnie zagrania pod publiczke.....


zdecydowanie grają dla ludzi - to fakt

PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2006, 22:22
przez Roman
żeby ta Butelka coś jeszcze wnosiła

a to takie hasełka - byle niby sprowokować, a kogo to może prowokować, - przed moherami nie wystepują przecież

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 07:20
przez report
Roman napisał(a):żeby ta Butelka coś jeszcze wnosiła

a to takie hasełka - byle niby sprowokować, a kogo to może prowokować, - przed moherami nie wystepują przecież


kurede, nie chcę tu wychodzić na obrońcę Mc Butelki - ale co ma wnosić? to prosta bezpretesjonalna zabawa - troche smiechu, troche czadu i nic więcej - przypisywanie im jaiejś spec. roli nie jest potrzebne - grają jak setki innych zespołów...