Strona 1 z 7

zagadki

PostNapisane: piątek, 6 paź 2006, 17:12
przez Geralt
Do pubu wszedł facet, podszedł do baru i zamówił
szklankę wody. Barman zmierzył faceta i
błyskawicznie zza baru wyciągnął spluwę i wycelował
nią w faceta. facet zawachał się, uśmiechnął,
podziękował barmanowi i opuścił pub.

Co zaszło :?: :-)

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 08:28
przez Geralt
nikt nie wie?

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 10:13
przez Meeta
sanepid przyszedł ? ;)

PostNapisane: sobota, 7 paź 2006, 12:15
przez Geralt
Meeta napisał(a):sanepid przyszedł ? ;)


nie. kombinuj dalej :)

PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2006, 23:39
przez Wirnik
hehehe....pistolet na wodę !!!!....hehehe

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 06:07
przez Geralt
Wirnik napisał(a):hehehe....pistolet na wodę !!!!....hehehe


niestety nie.

mała podpowiedź. szklanka wody, przestraszenie...

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 06:34
przez Quit
Bal sie, ze go utopi w szklance wody?

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 09:32
przez dziewuszka
Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 19:05
przez Geralt
dziewuszka napisał(a):Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)


brawo :!: :!: :!: :!:
wkonce ktos zgadl:)

to czas na kolejna:)

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6
lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec?

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 19:14
przez Peny
Geralt napisał(a):
dziewuszka napisał(a):Przestraszył go... Ja jak mam czkawkę, to tez prosze, żeby mnie ktos przestraszyl :)

Woda mi nie pomaga :)


brawo :!: :!: :!: :!:
wkonce ktos zgadl:)

to czas na kolejna:)

Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6
lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki
Pytanie:
Gdzie jest ojciec?

siedzi i oglada mecz polska - portugalia :P

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 19:29
przez Eonica
pastor napisał(a):Na matce he he ... :twisted: :twisted: :twisted: i sapie...


Dokładnie... heheheh... Dziecko jest dopiero robione :P

PostNapisane: środa, 11 paź 2006, 20:51
przez SlaY^
Ojciec jest na matce - nie ma innej możliwości. :P

PostNapisane: czwartek, 12 paź 2006, 07:46
przez Geralt
dokładnie. ta była za łatwa :)

to jeszcze jedna.

Facet, który mieszkał w wiezowcu na 10 piętrze.
Codziennie rano wychodził z domu po gazete.
Gdy była ładna pogoda, po kupieniu gazety wyjezdzał
windą tylko na 5 piętro a dalej szedł na piechotę po
schodach a gdy było brzydko to wyjeżdzał od razu na
10 piętro.
Dlaczego?