Strona 1 z 1

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 22:29
przez Tisaja
:lol: Słuchaj.... chyba mało precyzyjnie sie wyrazasz... :lol:
O 8-smej? W piatek, czy sobote?

Do Poznania 12-13 godzin? To chyba przez Norwegię... :lol:

Sorrry.. nie mogłam... :lol:

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 22:33
przez FiDo
to ja do lodzi jade 9,5h autobusem. i to jest duzo!

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 02:55
przez Piotras
PKS
PKP

tragiczny dojazd jest z Kołobrzegu do Poznania, a busow brak...

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 04:59
przez gość
jak niedługo wozy drabiniaste, habetami ciągnione beda rządziły na koleji
to 12 godzinna podróż będzie i tak expressowa

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 12:17
przez redlovebloodgirl
FiDo napisał(a):to ja do lodzi jade 9,5h autobusem. i to jest duzo!

9,5?:| ja do krakowa jade jakies 12h...

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 12:23
przez Didi
ale do krakowa jedzie pospiech krakowianka ona szybka jest :)

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 13:53
przez redlovebloodgirl
krakowianka jedzie w ciagu dnia...trudno wiec mi tracic caly dzien na pozdroz i dlatego jezdze w nocy ;) autobus kolo 12h a pociag..15? :P

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 16:44
przez FiDo
redlovebloodgirl napisał(a):
FiDo napisał(a):to ja do lodzi jade 9,5h autobusem. i to jest duzo!

9,5?:| ja do krakowa jade jakies 12h...


szczerze wspolczuje :)

PostNapisane: piątek, 6 paź 2006, 09:56
przez kulA
redlovebloodgirl napisał(a):krakowianka jedzie w ciagu dnia...trudno wiec mi tracic caly dzien na pozdroz i dlatego jezdze w nocy ;) autobus kolo 12h a pociag..15? :P

a ja jezdze krakowianka, ale tylko do katowic, i nie narzekam, w zimie mykam sobie pociagiem nocnym na szczecin i stamtad mam przesiadke co prawda tez nie do samego kolobrzegu ale ojciec mi pomaga i z bialogardu juz jade samochodzikiem