Strona 1 z 1

Kamera na DVD czy miniDV?

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 15:11
przez Demurrer
Kamera na DVD czy miniDV?

a może HDD?
Co polecacie?

Chodzi oczywiście o zastosowanie zupełnie amatorskie - wakacje, rodzinne imprezy, itp.

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 15:32
przez FiDo
najlepsza jest chyba pamiec stala. ale droga.
miedzy dvd, a dv zdecydowalbym sie na dv, optyka ma to do siebie, ze sie psuje

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 18:55
przez Maras
Polecam MiniDV. Kamery dvd nagrywają materiał już zakodowany w mpeg2 który potem ciężko się obrabia (rekompresja, obróbka,montaż z dokładnością tylko do klatek kluczowych. ponowna kompresja). Poza tym na Mini DV zpiszesz bez problemu 2 godziny na jednej kasecie a dvd max 30-45 minut.

Re: Kamera na DVD czy miniDV?

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 00:34
przez no name
Demurrer napisał(a):Kamera na DVD czy miniDV?

a może HDD?
Co polecacie?

Chodzi oczywiście o zastosowanie zupełnie amatorskie - wakacje, rodzinne imprezy, itp.

Polecam kamerke w systemie Super Video Home System Compact

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 08:34
przez Demurrer
Dzięki za opinie.
W takim razie DV górą. :)

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 08:59
przez Owee
a ja bym ci polecił kamerę HDTV - ostatnio widziałem obraz przekazywany z takiej kamery na TV z obsługa HDTV - jakbym patrzył w lustro - poziom detali powala... kamera kosztuje 5000-6000 PLN ale widzac ta jakość obrazu wiesz za co tyle dopłaciłeś...

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 09:36
przez ewe
A ja bym jeszcze poczekał miesiąc ,dwa z zakupem HDTV

PostNapisane: środa, 4 paź 2006, 13:26
przez FiDo
Owee napisał(a):a ja bym ci polecił kamerę HDTV - ostatnio widziałem obraz przekazywany z takiej kamery na TV z obsługa HDTV - jakbym patrzył w lustro - poziom detali powala... kamera kosztuje 5000-6000 PLN ale widzac ta jakość obrazu wiesz za co tyle dopłaciłeś...


ta, i dokup jeszcze ekstremalnego kompa zeby strawil hdv przy montazu ;) ale fakt, za niska cene mozna kupic dobr dobrego bodaj soniacza