Strona 1 z 2

gdzie dobry mechanik

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 10:10
przez Hong
...a ja szukam dobrego mechanika samochodowego najlepiej jakby się znał na japończykach - jakieś podpowiedzi? :(

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 10:17
przez szwagier
na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 13:23
przez Tisaja
Na Radzikowie... Kulczycki... Skręcasz zaraz koło piekarni w lewo(jadąc od Kołobrzegu) i po prawej stronie przed przystankiem... w prawo (poznasz ,bo zakazu nie ma..a wcześniej sa),potem pierwsza w lewo i zaraz nastepna w prwo. Ufff... sie zmęczyłam tym mysleniem... Mam problemy z orientacja w terenie... :lol:

Facet solidny i uczciwy.. ;)

PostNapisane: wtorek, 3 paź 2006, 16:36
przez Koala
szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą


Sobieraj :) polecam tanio i sprawnie

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 14:10
przez Pisak
Pan Czerski obok serwisu Fiata od 3 lat u niego naprawiam

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 14:11
przez ewe
Dobry ,jak 3 lata naprawia ?

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 14:18
przez PIOTRGAN
Czerskiego to raczej nie polecam :)

choć nie neguje, ja tam serwisuje w Serwisie jak i na Sienkiewicza obok Daewoo.


:)

PostNapisane: czwartek, 5 paź 2006, 18:08
przez Tisaja
piter_Radzikowo napisał(a):nie Kulczycki tylko KULCZYNSKI - brat Floriana Kulczynskiego. Warsztat ma na ulicy Wrocławskiej!!!


Za przekręcenie nazwiska przepraszam... :wink:
Natomiast czyim jest bratem nie wiedziałam.. :lol: :lol:

Tak.. na Wrocławskiej.. :)

PostNapisane: niedziela, 8 paź 2006, 08:50
przez Rudziątko
ja bym poleciła p Sobierajskiego jak miałam mercedesa to tam często przyjeżdzałam,ale wiem że i inny auta robi i niedrogo:):):)

PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2006, 18:43
przez fastservice
szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą


pan H. Carewicz , teraz przenieśli się na ul. Matejki - równoległa do żurawia (obok KPI), pozatym mają bardzo dobrego elektronika
sobierajski jest przy nim cieńki bolek

PostNapisane: wtorek, 10 paź 2006, 14:08
przez Pisak
ewe napisał(a):Dobry ,jak 3 lata naprawia ?


od 3 lat mam autko forda i naprawde nikt forda tak nie naprawi jak Czerski a nie polecam tych mechanikow na wschodniej A zwlaszcza Pawla wymieniajac mi tlumik pozrywal mi zaczepy no tylko uzywa mlotka