szukam dobrego weterynarza
od niedawna mieszkam w waszym pięknym mieście, przeprowadziłam się tutaj ze schorowanym psem, dlatego szukam naprawdę dobrego lekarza weterynarii. Bardzo praszę o dłuższe refleksje na ten temat (jaki mają sprzęt, podejście, kwalifikacje, do kogo wy chodzicie, kogo polecacie). Proszę jeszcze o napisanie tak na przyszłośc czy ktoś z weterynarzy wykonuje zabiegi chirurgiczne, jeśli nie ( bo tak słyszałam) to gdzie udajecie się ze swymi pupilami na bardziejskomplikowane badania i zabiegi. Z góry dziękuję z info.


. A Kasia Kolman.... sie nie cacka tylko działa.