Moja siostra chodzila do niej ze swinką morska, ktorą dostala od kogoś kto jej nie chciał, bo też od kogos dostal na badania, obcinanie pazurkow itp, bo świnka byla zaniedbana. Kobieta nie wzięła za to ani grosza.
Koala napisał(a):a JA pochwale pana Brelika (ul.Zapleczna) jak do tej pory nie zawiódł mnie ani mojej suni
miły serdeczny i zna sie na rzeczy

Elfik napisał(a):Chyba też powinnam sie podpisać pod wcześniejszymi postami. Swietna lekarka, za plus uważam to, że nie zdziera pieniedzy z właścicieli domowych pupiliMoja siostra chodzila do niej ze swinką morska, ktorą dostala od kogoś kto jej nie chciał, bo też od kogos dostal na badania, obcinanie pazurkow itp, bo świnka byla zaniedbana. Kobieta nie wzięła za to ani grosza.
Moja koleżanka leczyla u niej ostatnio szczeniaka i też bardzo ja chwali za podejście do zwierząt i profesjonalizm.
Nie mam niestety wielkiego doswiadczenia z weterynarzami, wiec nie wypowiem sie o innych.
:)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości