Strona 1 z 1

Miejskim urzędnikom, samorządowcom, dziennikarzom,aktywistom

PostNapisane: sobota, 30 wrz 2006, 09:50
przez loisslane
To będzie tekst piosenki, ale nie przez pomyłkę umieszczam go tutaj. Dedykuję go wszystkim, którzy śledząc na bieżąco ostatnie wydarzenia w mieście, zaczynają juz odczuwać ból głowy. Myślę, ze najbardziej zmęczeni są wymienieni w temacie, czyli z racji zawodu czy funkcji sczcegolnie mocno zaangażowani w życie miasta. zatem, aby trochę wyluzować:


Pieprzę cię miasto,
twoje krwawe dzieje
bledną gdy dnieje,
pieprzę cię miasto.
W tobie sobie mieszkam,
co nie znaczy, że spieprzam
lub, że się dobrze tu czuję, pochuje.
Pieprzę cię miasto, chodzę własnymi drogami
a ty mi je wyznaczasz swymi przystankami.
Pieprzę cię miasto, jesteś jak stare ciasto.
Miasto, pasożycie, pieprzę cię nad życie.
Ale też nie widzę innego miast ciebie,
więc pieprzę cię miasto czule
bo jesteś moim miastem
Któremu znów wrzasnę:
Pieprzę cię miasto,
pieprzę cię miasto

truje mnie miasto,
upija mnie miasto,
przeraża mnie miasto,
zachwyca mnie miasto,
zabija mnie miasto
i wskrzesza mnie miasto
i ... pieprzę cię miasto

Mania z Miasta
Miasto Mania
maniakalna
horrendalna
absurdalna
łatwopalna
absurdalna

pieprzę cię miasto

Maria Peszek

PostNapisane: sobota, 30 wrz 2006, 11:27
przez Colberg
No wiesz.... Do dziennikarzy lepiej mogłyby trafić słowa Bursy... :D

SOBOTA

Boże jaki miły wieczór
tyle wódki tyle piwa
a potem plątanina
w kulisach tego raju
między pluszową kotarą
a kuchnią za kratą
czułem jak wyzwalam się
od zbędnego nadmiaru energii
w którą wyposażyła mnie młodość

możliwe
że mógłbym użyć jej inaczej
np. napisać 4 reportaże
o perspektywach rozwoju małych miasteczek
ale
mam w dupie małe miasteczka
mam w dupie małe miasteczka
mam w dupie małe miasteczka!