Strona 1 z 1

PostNapisane: czwartek, 28 wrz 2006, 18:14
przez Joel
o której to ma się odbyć i co to właściwie jest?

miło by było jak byś objaśnił, bo pewnie kilka osób, tak jak ja, wogóle nei wie co to jest :P