okulista w k-gu - do którego się wybrać najlepiej?
do ktorego okulisty isc najlepiej? cena wizyty, itp.
z gory dzieki za podpowiedzi
z gory dzieki za podpowiedzi
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/


Miałam u niej wizytę tylko dwa razy i zrezygnowałam. Kompletnie mi nie odpowiadała. Zarówno jako lekarz, jak i jako osoba. Szczerze mówiąc to nie znam osoby, która byłaby zadowolona z wizyt u niej 
DeeJay napisał(a):A ja bylem kilka razy u Lesniaka na starowce n/p Hosso

Meeta napisał(a):Polecam, isc do pani doktor Rutkowskiej przy ulicy Gierczak, w podwórku przy sklepie NOE. Przyjmuje w tygodniu od godizny 15, niestety nie pamietam w jakich dniach, a koszt wizyty to 50- 60 zł