Strona 1 z 1

Żegnam Was

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 18:45
przez Agunia__
Żegnam Was ponieważ już wiem że w ciągu kilku dni opuszczę ten kraj... przyszło mi na rok albo i dłużej zagościć w Anglii więc nie mam pojęcia jak sobie tam poradzę z dostępem do internetu etc. Kiedyś na pewno wrócę ale... jak na razie nic nie wiadomo...

Zabieram ze sobą wiele miłych wspomnień i przede wszystkim pozytywne spojrzenie na świat, mimo że nie jest zawsze tak jakby się chciało.


I mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że kiedyś będzie do czego wracać :)

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 19:24
przez myśliwiec
POWODZENIA w britisz kraju :) Zycze Ci szczescia i braku tesknoty
Pewnie nie jestes ostatnia :)
Sama bym kilku osobom zaplacila zeby wyjechaly z kraju ;)

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 19:34
przez stary_zgred
Agunia__ pozdrów mamę.

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 21:22
przez McCool
No i żebyś w kanał nie wpadła ;)

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 22:20
przez Mafi
W Anglii jest fajnie ;p

Szybko sie mozna przestawic i przyzwyczaic do tutejszego trybu zycia :) Moze nawet za bardzo sie czlowiek przyzwyczaja :)

Zycze powodzenia :)

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 22:29
przez Vin
Powodzenia Agunia__

Pozdrów mamę

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 22:51
przez SzOpEn
Czesc Agunia__ 3maj sie ;)

PostNapisane: środa, 27 wrz 2006, 18:07
przez Nemo
Powodzenia !!! :D :D :brawo: I mam nadzieje ze do milego!!! Trzymaj sie cieplo! [smilie=clover.gif]

PostNapisane: czwartek, 28 wrz 2006, 07:31
przez ewe
Podziwiam ludzi , którzy tak długo wytrzymują na "zachodzie" , ja niestety tak mocny nie jestem , muszę wrócic ,przynajmniej raz w miesiącu .
To co widzę z niektórymi naszymi ludżmi się dzieje tam ,to tragedia.

PostNapisane: piątek, 29 wrz 2006, 08:54
przez minas
Pa siostrzyczko kochna
mam ndzieje że do zobaczenia :*