Strona 1 z 1
OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
poniedziałek, 25 wrz 2006, 12:15
przez Peny
Mam do was pytanie: gdzie w Kołobrzegu sa firmy zajmujące sie wymianą okien?
Chodzi o sprawdzone solidne firmy gdzie nie bedzie fuszerki i nie skasują mnie jak za zboże.
Czekam na opinie, propozycje, namiary. Piszcie!

Napisane:
poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:10
przez Koala
jakis czas temu brokat ale zmienil własciciela albo nazwe
turplast czaplinek na koszaliskiej
i na koralowej z tyłu za salonem reno
i moze gdzies na sienkiewicza

Napisane:
poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:27
przez Generał
Polecam Procnera naprzeciwko bazaru na Okopowej.
Inni to:
KCO na Dąbrówki (obok Netto),
Fabryka Okien "Novex" na Zaplecznej,
Okna na Budowlanej naprzeciwko Kropelki,
TIM na J. Narodowej/Sienkiewicza,
Tech Bud na Sienkiewicza,
Okna na Pomorskiej.

Napisane:
poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:27
przez qrczak
Novex na Zaplecznej chyba. Robili u mnie w mieszkaniu okna, dosyć tanio i dobrze.

Napisane:
poniedziałek, 25 wrz 2006, 20:16
przez Piotras
turplast czaplinek na koszaliskiej

robili mi okna dosyc dawno i jestem z nich zadowolony... polecam.

Napisane:
wtorek, 26 wrz 2006, 13:02
przez paxa
a gdzie najtaniej robia okna ? no i oczywiscie solidnie?i jakie sa teraz terminy?

Napisane:
wtorek, 26 wrz 2006, 14:40
przez Quit
Ja znam "Fabryke okien" z Pomorskiej i wiem, ze robia dobrze i w rozsadnych cenach. Wymieniali nam wszystkie okna w mieszkaniu.
Re: OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
poniedziałek, 23 maja 2011, 13:07
przez okno
Odświeżam temat. Proszę o opinie na temat Waszych okien. Proponuję odpowiedzi na następujące pytania:
1.Jaki model okien zakupiliście,
2. W jakiej firmie,
3. Uwagi o montażu,
4. Czy są jakieś problemy w eksploatacji,
5. Czy ponownie byście kupili te okna,
6. Pozostałe uwagi
A odpowiedzi w stylu:
1. Ideal 4000 6K
2. Swiat Okien Pomorska
3. na piankę, silikon, ściany tynkują
4. np. szyby trudno się myją
5. tak
6. np. zabierają stare okna bez dodatkowej dopłaty, po roku wieje przez szpary....
Mam zamiar na jesień wymienić okna(wielu innych forumowiczów pewnie też) a w internecie opini o firmach z naszego miasta praktycznie brak.
Re: OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
środa, 25 maja 2011, 22:00
przez cushu
Rozmawiałem ze znajomym, który pracował jako serwisant okien w różnych firmach i dla znajomych zawsze brał w Amberline. Podobno to czołówka krajowa, droga, ale za to ze sprawdzonymi okuciami itp. Więc pewnie warto wziąć pod uwagę.
Re: OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
czwartek, 27 paź 2011, 11:41
przez halomistrz
Odradzam Procnera (jakość okien marna,a montaż totalna porażka!!!)
Re: OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
piątek, 15 lut 2013, 18:49
przez Arturo
Jak chcecie dobry montaż i niezłe okna, to niestety nie w Kołobrzegu. Warto zainteresować się zewnętrznymi firmami, np. Sapor z Wielkopolski. Robią ciepły montaż, obsługują klienta rzeczowo i najważniejsze, że nie robią z człowieka imbecyla, tylko solidnie doradzają.
Re: OKNA pcv w Kołobrzegu

Napisane:
czwartek, 19 wrz 2013, 22:57
przez zuczek44
A jak to się ma z terminami i cenami? Jeśli chodzi o odległość ?