Narazie tylko litr, ale zbieram sie na nastepna wizyte na dniach
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 11:01
przez Trojan
też mam litr , teraz jakoś w październiku będe szedł oddawać
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 18:53
przez Martius
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 18:54
przez bezAMBICJI
ja narazie jeszcze nie oddałam krwi, bo ostatnio jak byłam miałam za wysoką liczbe leukocytów
Ale za dwa tygodnie wszystko powinno być już ok i dołącze do honorowych dawców krwi
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:08
przez Koala
oddawałem oddałem 2l iiii mialem wypadek potrzebowałem 3x tyle. Straciłem duzo krwi mialem operacje która mnie zdyskwalifikowała do dalszego oddawania grupa krwi "0-" strasznie rzadka
a czekoladki oddawałem rodzeństwu
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:35
przez Generał
Prawie 36 litrów krwi i osocza. A1+.
Cóż mogę powiedzieć, oddawajcie krew jest bezcenną tkanką ratującą życie.
Napisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:39
przez Trojan
no ja mam AB Rh+ , też nie za popularna grupa krwi
Napisane: wtorek, 26 wrz 2006, 06:29
przez Trojan
ziomuś napisał(a):
Trojan napisał(a):no ja mam AB Rh+ , też nie za popularna grupa krwi
To nie czekaj,tylko zostań krwiodawcą... Idź w ślady Generała