Strona 1 z 4

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 09:48
przez Meeta
Narazie tylko litr, ale zbieram sie na nastepna wizyte na dniach :)

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 11:01
przez Trojan
też mam litr , teraz jakoś w październiku będe szedł oddawać

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 18:53
przez Martius
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 18:54
przez bezAMBICJI
ja narazie jeszcze nie oddałam krwi, bo ostatnio jak byłam miałam za wysoką liczbe leukocytów :/

Ale za dwa tygodnie wszystko powinno być już ok i dołącze do honorowych dawców krwi :D

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:08
przez Koala
oddawałem oddałem 2l iiii mialem wypadek potrzebowałem 3x tyle. Straciłem duzo krwi mialem operacje która mnie zdyskwalifikowała do dalszego oddawania grupa krwi "0-" strasznie rzadka :|

a czekoladki oddawałem rodzeństwu

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 19:35
przez Generał
Prawie 36 litrów krwi i osocza. A1+.
Cóż mogę powiedzieć, oddawajcie krew jest bezcenną tkanką ratującą życie.

PostNapisane: poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:39
przez Trojan
no ja mam AB Rh+ , też nie za popularna grupa krwi :P

PostNapisane: wtorek, 26 wrz 2006, 06:29
przez Trojan
ziomuś napisał(a):
Trojan napisał(a):no ja mam AB Rh+ , też nie za popularna grupa krwi :P

To nie czekaj,tylko zostań krwiodawcą... Idź w ślady Generała

dobra , będe oddawał co tydzień :lol: