żeganajcie pisiorki
fajnie było za kaczorkami, pisiorkami - ale nadszedł czas pożegnań -
spadajcie - ale rudego też się boję - co bedzie z nami matko jedyna?
poniżej prosze wpisywać dedykacje pożegnalne

spadajcie - ale rudego też się boję - co bedzie z nami matko jedyna?
poniżej prosze wpisywać dedykacje pożegnalne


Ja też się ich boję , masz dychę idź po zakupy i przynieś 15 zł. reszty.
