Strona 1 z 3

żeganajcie pisiorki

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 20:20
przez report
fajnie było za kaczorkami, pisiorkami - ale nadszedł czas pożegnań -
spadajcie - ale rudego też się boję - co bedzie z nami matko jedyna?

poniżej prosze wpisywać dedykacje pożegnalne

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 20:35
przez Demurrer
A któż to ten rudy? :)

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 20:36
przez padalec_
102

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 20:57
przez report
tusks, kureks -

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 21:25
przez mauritus
Znaczy rydz :D Ja też się ich boję , masz dychę idź po zakupy i przynieś 15 zł. reszty.

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 21:54
przez Roman
po Kaczyńskich nie ma już czego się bać :P

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 22:27
przez report
SatH^Raa napisał(a):No może nie śmietnik, ale hydepark na pewno...


doceniam troskę ale wydaje mi się że nadgorliwie się wtrącasz - możesz przytoczyć punkt regulaminu na podstawie którego dokonałeś ingerencji - ? bedę wdzięczny - z poważaniem, nie musisz mi przesyłać ikon emocji,.

PostNapisane: czwartek, 21 wrz 2006, 22:43
przez report
SatH^Raa napisał(a):
report napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):No może nie śmietnik, ale hydepark na pewno...


doceniam troskę ale wydaje mi się że nadgorliwie się wtrącasz - możesz przytoczyć punkt regulaminu na podstawie którego dokonałeś ingerencji - ? bedę wdzięczny - z poważaniem, nie musisz mi przesyłać ikon emocji,.

Proszę bardzo:

"Pisanie na forum

Każde forum posiada pewien zakres tematyczny, którego użytkownicy muszą przestrzegać podczas umieszczania w nim swoich postów. Jeżeli temat postu nie pasuje do żadnego z działów tematycznych, post nalezy umieścić na forum ogólnym (h y d e p a r k). "


Emotkę masz gratis... :doh:



włącz sobie tvn24 własnie komentują wydarzenie jakim jest rozpad koalicji - dział WYDARZENIA - i bez inwektyw smietnikowych -

pisy juz padają nie musisz się obawiać że będziesz odpowiadał za tolerowanie satyry z tego powodu

PostNapisane: piątek, 22 wrz 2006, 07:46
przez report
etranger napisał(a):jedyne słuszne zdanie ma moderator. report to jest jego jedyna praca. pliss nie odbieraj mu chleba.


a to współczuje - ja nie czytałbym tego za zadna kasę - sor, .