Uwaga Maturzyści Objęci Amnestią!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Staszek » czwartek, 21 wrz 2006, 11:24

---------------------------------------- wyciete
----------------
Staszek +1
to jest zwykłą informacja w miejscu b.czesto uczeszczanym przez maturzystow
nie musisz od razu wszystkich atakowac , wyładuj sie gdzieś indziej
Ostatnio edytowano czwartek, 21 wrz 2006, 11:37 przez Staszek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez j0shu4 » czwartek, 21 wrz 2006, 11:31

zeby ustrzec sie od durnych postow np. Staszka
zamykam temat , informacja została podana i o to chodzi
pytania w tym temacie na PW do slonkokg , z pewnoscia wam pomoze
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 16 gości