Strona 1 z 1

Gadu NEw

PostNapisane: wtorek, 19 wrz 2006, 06:11
przez Mafiarz
co sadzicie i o najnowszym gadulcu? i o radiu jakie posiada.. moim zdaniem calkeim fajne kanaly i kawalki leca ;)