Strona 1 z 1

Serwis GSM

PostNapisane: poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:38
przez rotter
Witam czy ktos z was zna jakis dobry serwis z telefonami bo mam zepsuta komorke Sagem My X5 ... nie wiem nawet co jest przyczyna i chcialbym sie dowiedziec czy jest jakis dobry serwis i w miare niedrogi ....

PostNapisane: poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:45
przez Didi
AG TEL na lopuskiego kolo malagi zdecydowanie najlepszy w tym miescie :)

PostNapisane: poniedziałek, 18 wrz 2006, 17:36
przez Staszek
AG tel dobry jest

PostNapisane: środa, 20 wrz 2006, 16:19
przez nyGGaz
na Wojska Polskiego chyba jest najlepszy serwis, pracuje tam moj kolega i koles zna sie na rzeczy :) za profesjonalna usluge nie zyczy sobie duzo kasy

Peace. . .

PostNapisane: środa, 20 wrz 2006, 16:38
przez Didi
ziomuś napisał(a):Ag-tel ma bardzo drogo, taniej jest na Wojska Polskiego, na przeciw Biedronki. Dla przykładu w Agtelu wibra nwoa 30zł a w GSm na Wosjka Polskeigo 15zł,


Kolego najpierw naucz sie pisac, a potem dowiedz sie dokladniej co chcesz kupic. Wibra za 15 zl jest uzywana i w zadnej hurtowni jej za tyle nie kupisz. W Ag Telu dostaniesz nowa z gwarancja.

Mozesz np kupic np malucha i jezdzi mozesz kupic BMW i tez jezdzi.

nyGGaz napisał(a):na Wojska Polskiego chyba jest najlepszy serwis, pracuje tam moj kolega i koles zna sie na rzeczy :) za profesjonalna usluge nie zyczy sobie duzo kasy



Jesli chodzi o serwis na Wojska Polskiego wielu klientow przychodzi do Ag Tela poprawiac telefony ktore tam nie zostaly do konca naprawione, bywa tez ze serwisant z WP przychodzi do AGtela naprawiac telefony...mozna by tu wiele wymieniac...

PostNapisane: środa, 20 wrz 2006, 18:08
przez Didi
ziomuś napisał(a):DeeJay jakoś służy mi dobrze ta wibra i nie narzekam, ale za to dodam, że np w Agtelu są tańsze obudowy, szkoda tylko, że te nie orginalne bardzo szybko się rysuja i niszczą i nie mówie tu tylko o tych kupionych w Agtelu


hurtowni i bezposrednich producentow czesci zamiennych i nie tylko jest mnostwo jedni biora od tego inni od tego :) w AGTELU dostaniesz na prawie wszystko gwarancje bo za to zwe telefon ci spadnie i obudowa polamie niestety nie ma gwarancji czy bedzie oryginalna czy tansza, orginaly tez mozesz kupic w AG telu

PostNapisane: środa, 20 wrz 2006, 19:58
przez M@dF
Dzięki ;]

PostNapisane: środa, 20 wrz 2006, 20:15
przez Colberg
No cóż... AG-TEL też ma grzeszki na sumieniu. Kiedyś wciśnięto mi tam Nokię - niby nową (tak napisano obok aparatu w gablocie) i na gwarancji. Żeby było jasne - wcale nie w jakiejś okazyjnej cenie. Gwarancja niby była - ale 3 miesięczna, napisana na jakimś świstku. Okazało się, że poprzedni właściciel (a był taki!) oddał komórkę do serwisu. Pokrętnie mi wyjaśniono, że tylko aby wgrać nowy soft. A telefon jak gubił zasięg, tak gubi...
Na kilkaset złotych straty mnie stać. Ale mojej nogi więcej tam już nie postawiłem. :x [/list]