Strona 1 z 2

Potrzebna dziewczyna do sekretariatu

PostNapisane: czwartek, 14 wrz 2006, 06:59
przez kołysanka
Moja firma szuka dziewczyny do sekretariatu:

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów zaocznych,
- j. angielski + j. niemiecki (korespondencja, rozmowy z klientami),
- komputer - word, excel, outlook,
a przede wszystkim ktoś sympatyczny i z "głową na karku"

chętnych proszę o kontakt na pw

PostNapisane: czwartek, 14 wrz 2006, 07:55
przez BLAaa
Wymagania jak na kierownika ;)
Możecie mieć problem.

PostNapisane: czwartek, 14 wrz 2006, 08:16
przez kołysanka
akurat tu te rzeczy są potrzebne... ;)

z autopsji dodam, że praca tu jest naprawdę dobrą szkołą i - jeśli ktoś się sprawdzi - punktem wyjścia do awansu

P.S. mile widziane osoby wykształcone/kształcące się w kierunku marketingu

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 06:39
przez rysio
BLAaa napisał(a):Wymagania jak na kierownika ;)
Możecie mieć problem.

jakiego kierownika? - to sa podstawowe wymagania. ech polactwo...
to normalne, że do pracy potrzebne są umiejętności i doświadczenie, a to że w sekretariacie, nie znaczy, że może być bez doświadczenia, wykształcenia i języków. zwłaszcza, że dziś wszsycy idą na studia i uczą się języków - to nie to co kiedyś.. ;)

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 13:18
przez Sylwia
uczyć się jezyków, studiować, po to żeby podawać kawkę? :?

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 13:21
przez qrczak
Sylwia napisał(a):uczyć się jezyków, studiować, po to żeby podawać kawkę? :?


Od czegos trzeba zacząć, a praca sekretarki nie ogranicza się do robienia kawki.

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 13:32
przez Sylwia
doskonale sobie z tego zdaję sprawe i to mnie właśnie... przeraża(?)

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 13:46
przez FiDo
moim zdaniem to calkiem racjonalne. szukaja sekretarki pod katem jej pozniejszego awansu. jak sie sprawdzi lepiej im bedzie przyjac sprawdzona osobe na lepsze stanowisko niz brac nowa w ciemno. dobra okazja na zlapanie doswiaczenia i kontaktow. ale polak musi popsioczyc, ze nie chca go od razu na dobre, bardzo oplacalne stanowisko :) halo, kariera to jest drabina. brac nie wybrzydzac :P

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 14:01
przez yennefer
Polacy nie potrafią czekać, wszystko chcieliby od razu...też tak mam, więc mogę to zrozumieć :P ale jak na poczatek, całkiem ciekawa oferta, jakbym spełniała wszystkie kryteria , to bym sie zaczeła zastanawiać nad nią...serio :) :P

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 14:04
przez Demurrer
Ta oferta dyskryminuje mężczyzn.
Nie gódźmy się na to.
!!!

:P :P :P

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 14:05
przez qrczak
Demurrer napisał(a):Ta oferta dyskryminuje mężczyzn.
Nie gódźmy się na to.
!!!

:P :P :P


Tak jest, golimy nogi, zakładamy mini i idziemy pikietować. :D

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 14:06
przez FiDo
no tak, bo kto by chcial z nami facetami rozmawiac :lol:

PostNapisane: piątek, 15 wrz 2006, 14:09
przez yennefer
no szefowa na pewno wolałaby sekretarza, a nie sekretarkę ;) :twisted: