Potrzebna dziewczyna do sekretariatu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Potrzebna dziewczyna do sekretariatu

Postprzez kołysanka » czwartek, 14 wrz 2006, 06:59

Moja firma szuka dziewczyny do sekretariatu:

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub osoba w trakcie studiów zaocznych,
- j. angielski + j. niemiecki (korespondencja, rozmowy z klientami),
- komputer - word, excel, outlook,
a przede wszystkim ktoś sympatyczny i z "głową na karku"

chętnych proszę o kontakt na pw
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » czwartek, 14 wrz 2006, 07:55

Wymagania jak na kierownika ;)
Możecie mieć problem.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez kołysanka » czwartek, 14 wrz 2006, 08:16

akurat tu te rzeczy są potrzebne... ;)

z autopsji dodam, że praca tu jest naprawdę dobrą szkołą i - jeśli ktoś się sprawdzi - punktem wyjścia do awansu

P.S. mile widziane osoby wykształcone/kształcące się w kierunku marketingu
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rysio » piątek, 15 wrz 2006, 06:39

BLAaa napisał(a):Wymagania jak na kierownika ;)
Możecie mieć problem.

jakiego kierownika? - to sa podstawowe wymagania. ech polactwo...
to normalne, że do pracy potrzebne są umiejętności i doświadczenie, a to że w sekretariacie, nie znaczy, że może być bez doświadczenia, wykształcenia i języków. zwłaszcza, że dziś wszsycy idą na studia i uczą się języków - to nie to co kiedyś.. ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Sylwia » piątek, 15 wrz 2006, 13:18

uczyć się jezyków, studiować, po to żeby podawać kawkę? :?
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez qrczak » piątek, 15 wrz 2006, 13:21

Sylwia napisał(a):uczyć się jezyków, studiować, po to żeby podawać kawkę? :?


Od czegos trzeba zacząć, a praca sekretarki nie ogranicza się do robienia kawki.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » piątek, 15 wrz 2006, 13:32

doskonale sobie z tego zdaję sprawe i to mnie właśnie... przeraża(?)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez FiDo » piątek, 15 wrz 2006, 13:46

moim zdaniem to calkiem racjonalne. szukaja sekretarki pod katem jej pozniejszego awansu. jak sie sprawdzi lepiej im bedzie przyjac sprawdzona osobe na lepsze stanowisko niz brac nowa w ciemno. dobra okazja na zlapanie doswiaczenia i kontaktow. ale polak musi popsioczyc, ze nie chca go od razu na dobre, bardzo oplacalne stanowisko :) halo, kariera to jest drabina. brac nie wybrzydzac :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » piątek, 15 wrz 2006, 14:01

Polacy nie potrafią czekać, wszystko chcieliby od razu...też tak mam, więc mogę to zrozumieć :P ale jak na poczatek, całkiem ciekawa oferta, jakbym spełniała wszystkie kryteria , to bym sie zaczeła zastanawiać nad nią...serio :) :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Demurrer » piątek, 15 wrz 2006, 14:04

Ta oferta dyskryminuje mężczyzn.
Nie gódźmy się na to.
!!!

:P :P :P
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez qrczak » piątek, 15 wrz 2006, 14:05

Demurrer napisał(a):Ta oferta dyskryminuje mężczyzn.
Nie gódźmy się na to.
!!!

:P :P :P


Tak jest, golimy nogi, zakładamy mini i idziemy pikietować. :D
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » piątek, 15 wrz 2006, 14:06

no tak, bo kto by chcial z nami facetami rozmawiac :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » piątek, 15 wrz 2006, 14:09

no szefowa na pewno wolałaby sekretarza, a nie sekretarkę ;) :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości