(Szczerze mówiąc to raczej w to wątpię, bo pewnie mało kto pamięta ten zespół.) Ale może jednak ktos też się wybiera powspominać młode lata.
(Szczerze mówiąc to raczej w to wątpię, bo pewnie mało kto pamięta ten zespół.) Ale może jednak ktos też się wybiera powspominać młode lata.atram napisał(a):23 września w Warszawie wystąpi Duran Duran. Wybieracie się na koncert?(Szczerze mówiąc to raczej w to wątpię, bo pewnie mało kto pamięta ten zespół.) Ale może jednak ktos też się wybiera powspominać młode lata.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości