Strona 1 z 2

Przerwa w pracy urządzeń dostępowych TKK

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 19:04
przez r00t
We wtorek 12 września od godziny 10.oo mogą wystąpić przerwy w pracy urządzeń dostępowych TKK. Wyłączenie urządzeń ma związek z pracami, które mają na celu powiększenie prędkości przesyłu danych w sieci WSK.

Za utrudnienia przepraszamy.

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 19:16
przez r00t
Achaja napisał(a):
NataliaW napisał(a):eee...a to nie za późno to ostrzezenie.... :| :) :wink:
:lol: :lol: :lol: r00t coś Ci sie chyba pomyliło :lol: :lol: :lol:

chyba 12 września


ehhh.. "jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy" ...tak mawiają dziadkowie heh...

poprawione :)

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 20:24
przez krystian
Pewnie Tkk bedzie chciala nam zrobic mila niespodzianke :)

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 22:23
przez Peny
u mnie te przerwy trwaja juz jakis czas ;) a tak na powaznie, to mam nadzieje ze bedzie juz wszystko smigalo bez problemow.
Pozdrawiam r00t'a :P

PostNapisane: wtorek, 12 wrz 2006, 19:38
przez Didi
juz koniec? :wink:

PostNapisane: wtorek, 12 wrz 2006, 21:24
przez filomata
Chciałbym tylko znać przybliżoną datę zakończenia prac, bo chyba jutro się nie skonczą skoro o tej godzinie wciąz mam problemy.

PostNapisane: środa, 13 wrz 2006, 14:52
przez rotter
a Jezeli mozna spytac to kiedy beda podwyzszone predkosci i o ile jesli nie jest to tajemnica ? :> Czy moze jakas inna promocja ?

PostNapisane: środa, 13 wrz 2006, 15:31
przez rotter
Wiadomosc z ostatniej chwili ... Moj ojciec gadal z kolega ktory mial brac internecik w tkk ... i sie dowiedzial od milej pani z Tkk ze beda podwyzszac na dniach PODOBNO DWUKROTNIE ! ... czyli np. jak mamy 768 to bedzie 2x tyle ... ? To prawda ?

PostNapisane: środa, 13 wrz 2006, 20:53
przez rakus4
KaucZ napisał(a):eeeeeeee..... 1,5 mb oO ? ... to byloby cos... ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc... pewnie z 768 bedzie skok 1152 ( czy jakos tak ) i tyle... ale tez cos :]


Ale jak narazie efektu nie ma.. Poczekajmy jeszcze do jutra..
Juz dawno nie mowilem na ten temat bo dalem sobie spokoj..
A tu masz.. Nagle mila niespodzinka.. Ciekawe Kiedy bedzie i o kotrej godzinie..
Jak mozna wiedziec ??

PostNapisane: środa, 13 wrz 2006, 20:55
przez rakus4
Przepraszam.. Mam nadzieje ze wszystkie lacza podwyzsza
te najnizsze i te najwyzsze.. Zeby kazdy skorzystal !!
Bo sie rozplacze jak bede mial niski taki jak mam !!! :cry: