Prawko i badania

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » wtorek, 2 sty 2007, 21:30

Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Janko Walski » środa, 3 sty 2007, 17:22

Janko Walski
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 3 sty 2007, 17:03

Postprzez Semerchet » sobota, 6 sty 2007, 14:24

Można tylko współczuć wszystkim ubiegającym się o prawo jazdy, takie obostrzenia.
Wiem , że były zamysły , aby Ośrodki Ruchu Drogowego powróciły do większości miejscowości, taki byłby również w Kołobrzegu.

Czy ktokolwiek uważa , że gorszym kierowcą jest ten zdający np. 20 lat temu w Kołobrzegu bez tych wszyskich wymysłów od tego dzisiejszego kierowcy, który z "workiem" pieniędzy i walerianą jedzie na egzamin ?
Avatar użytkownika
Semerchet
Ważniak
 
Posty: 267
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 18:38

Postprzez dankul » wtorek, 20 lis 2007, 13:14

Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Prawko i badania

Postprzez dzelus » wtorek, 31 sie 2010, 16:08

Ja osobiście się dziwie, że nikt z Was nie wymienił tutaj najlepszego z najlepszych instruktorów. :)
polecam nauke jazdy ,, DRIVER". Ja tez nie należę do ludzi o wrodzonym talencie do jazdy, ale P. Jacek świetnie wszystko tłumaczy. Opanowany, ze stoickim spokojem podchodzi do każdego kursanta.... nauczy jeździć każdego.. wiem z autopsji:P naprawdę fajny gość... a najważniejsze nie oszczędza czasu dla swoich kursantów.. masz problem idziesz tłumaczy co i jak a potem praktyka:) miło będę wspominała te 30 g0dzin:D moim zdaniem nie ma co wybierać szkoły jazdy po tym jaką ma zdawalność bo przecież każdy z nas ma inne predyspozycje do jazdy samochodem... a właściwie zdanie egzaminu zależy dużo od humoru egzaminatora i szczęścia jakie posiadamy.
Więc jak najbardziej polecam Driver'a.
namiary:
Jacek Jeżak 691670642
dzelus
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 31 sie 2010, 15:36

Re: Prawko i badania

Postprzez dzelus » sobota, 4 wrz 2010, 19:30

na tak w sumie masz rację zapomniałam...
cieszę się, że ludzi ceniących dobra i profesjonalną naukę jest więcej...
pozdrawiam:)
dzelus
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 31 sie 2010, 15:36

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości

cron