Strona 1 z 1

Kultowe "rzeczy" z dzieciństwa.

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 19:31
przez Konsul
Pamiętacie "smaki" z dawnych lat? Oranżadę w proszku, gumę "Turbo", prażynki, napoje w woreczkach itd, itp.

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 19:54
przez Vin