:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Kultowe "rzeczy" z dzieciństwa.
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=15333
Strona
1
z
1
Kultowe "rzeczy" z dzieciństwa.
Napisane:
sobota, 9 wrz 2006, 19:31
przez
Konsul
Pamiętacie "smaki" z dawnych lat? Oranżadę w proszku, gumę "Turbo", prażynki, napoje w woreczkach itd, itp.
Napisane:
sobota, 9 wrz 2006, 19:54
przez
Vin
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14992