Strona 1 z 1

pogoda, wskazówki praktyczne -

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 18:48
przez report
własnie wróciłem z nad morza, sztorm ucichł, plaża dość szeroka, pięknie zachodzi słońce, niezdecydowanym polecam spacer w okolicę latarni morskiej - w samej laternie impreza prv, ale tradycyjnie ma murku.... oprócz tego bardzo wygodne ławeczki w parku... no i ten kolega na czterokołowcu - duży hałas

pogoda taka sama nad morzem jak i w mieście

-------

temat załozony w celu informacyjnym o atrakcyjności spacerów - bo nieraz jest tak, ze w mieście jest spokos a nad morzem łeb rwie z głowy

----

:super: :super: :super:

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 20:20
przez monika n-k
I dodaj jeszcze ,ze " starych" znajomych spotkałeś :wink:

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 21:07
przez padalec_
Kogo to obchodzi. A obsrała Cię mewa?

PostNapisane: sobota, 9 wrz 2006, 21:26
przez report
padalec_ napisał(a):Kogo to obchodzi. A obsrała Cię mewa?


odpisał mi padalec - to jeszcze cos gorszego niż być trafionym przez mewę, ale to już było po spacerze - :) na szczęście

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 09:06
przez ewe
I brud zostaje w jego ustach , a nie na twoim ubraniu

PostNapisane: poniedziałek, 11 wrz 2006, 15:43
przez report
fenomenalna pogoda spacerowa - można jeszcze podziwaić kupców - przy barierkach,

PostNapisane: niedziela, 17 wrz 2006, 12:47
przez report
rozumiem, że nastapiła zlewka tematu - jak nie piszecie to postuluję adminowi uwolnić się od niego

PostNapisane: niedziela, 17 wrz 2006, 18:06
przez Konsul
Przecież jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, chyba nie ma w Kołobrzegu jakiś specjlanych stref klimatycznych.

PostNapisane: niedziela, 17 wrz 2006, 20:03
przez report
Konsul napisał(a):Przecież jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, chyba nie ma w Kołobrzegu jakiś specjlanych stref klimatycznych.


o to to... mało chodzisz

sztorm a w mieście cicho
albo plaże zalane przypływem, że przejśc nie da rady
albo też padaka pijanych w krzkach - są takie miejsca ale nie upieram się