Strona 1 z 1

rozgrzewka przed karnawałem

PostNapisane: czwartek, 7 wrz 2006, 18:09
przez Jaga
hej ludziska mam prośbę- potrzebuję oryginalnego lecz w miarę prostego w wykonaniu przebrania. jeśli macie jakieś ciekawe pomysły piszcie szybko. z góry dziękuję.

ps. mam czas tylko do soboty

PostNapisane: czwartek, 7 wrz 2006, 18:11
przez Jaga
konkurs w stylu dowolnym

PostNapisane: czwartek, 7 wrz 2006, 18:42
przez Vin
karnawal w rio
bikini cekiny koraliki
cos tam we wlosach

:P

PostNapisane: czwartek, 7 wrz 2006, 18:57
przez barmaid
Na jednej takiej imprezie.... furorę zrobily moje anielskie skrzydła, biała haleczka i białe ponczochy... Skrzydła z tektury, na stelazu z drucika i piórka z jaśka na klej...Rewelacja... Zapomniałabym o brokacie w kolorze srebra....