Mała pomyłka, w październiku mijają 3 lata odkąd jeżdżę konno.
Propo wypowiedzi ewe, do wypadków dochodzi i będzie dochodzić, to jest jak z jazdą samochodem, , będąc ostrożnym zmniejsza się to ryzyko, ale wypadki i tak sie zdarzają, bo nie zależy to od jednej ze stron. Konie to zwierzęta które posiadają najmniejszy czas reakcji, a z natury ich reakcją nie jest atak, tylko ucieczka. Koń kopnie, ugryzie dopiero jak nie ma innego wyjścia, jak jest przyparty do muru (nie mam na myśli ogierów, z którymi nowicjusze nie powinni mieć do czynienia

). Konie to wspaniałe zwierzęta, tylko ludzie czasami nie myślą. Naprawdę nie ma co się bać

Wystarczy je tylko trochę poznać i strach mija.
Zachęcam wszystkich do tego sportu
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)